Mail voor meer oinfo
Home | iGoogle | Upload uw persbericht | Contact | Help | Recente Nieuwsbrieven | Laatste nieuws in uw mailbox! | Meld uw link aan!

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Meest gevonden op Lichtnet.Net Mijn lichtnet Inloggen linken Help
 
 
 
 Bedrijven op Vakbeurs Elektrotechniek Utrecht 2009
 

 

 

Data:
Maandag 28 september t/m vrijdag 2 oktober 2009

Openingstijden:
Maandag t/m woensdag van 10.00 - 17.30 uur
Donderdag van 10.00 - 19.30 uur
Vrijdag van 10.00 - 17.00 uur

Hieronder vindt u de lijst met deelnemers aan de beurs electrotechniek 2009.
Bedrijven weergeven in het groen hebben verlichting in hun pakket.
Klik op de naam om meer info te krijgen over het bedrijf.
 
Exposant / Exhibitor Plaats / Place Stand
3M Nederland B.V. Zoeterwoude 09.B068
ABA (Austrian Business Agency) VIENNA 07.E038
ABATO Motoren Loon op Zand 10.C043
ABB B.V. Rotterdam 12.A128, 12.C130, 12.D120
Acto Informatisering B.V. Amersfoort 09.D120
Added Value Electronics B.V. (AVE) Dordrecht 07.C118
Adesys B.V. Wateringen 07.F082
Aditech Group B.V. Gorinchem 12.C116
Admicom Systems B.V. Veenendaal 09.A005
AE Sensors B.V. Dordrecht 07.B017
AGP Business Software Veghel 09.A063
Air-Parts B.V. Alphen aan den Rijn 07.F066
AKA Alberts & Kluft Almere 09.B102
Albatros Besturingssystemen B.V. Weesp 08.A118
Alfen B.V. Almere 11.D072
Allaway Apeldoorn 09.A121
All-Vac Technology NL Oss 08.E114
Alphatron Electronic Parts B.V. Alblasserdam 10.B068
Amwittools Nieuwveen 12.A099
APC by Schneider Electric Vianen 12.B066
APEM Benelux Zaventem 08.A071
ARTECTA Highlite International B.V. Kerkrade 09.A120
ASSA ABLOY Nederland (LIPS + VEMA) Raamsdonksveer 10.A010
ATS Leusden 08.E040
Attema B.V., Kunststoffenindustrie Gorinchem 11.B004
Attiva B.V.  's-Gravenhage 11.F060
Auma Leusden 08.E040
Aura Light B.V. Amersfoort 11.A044
Autodesk Barendrecht 10.C019
B.L.W. Visser B.V. Enschede 09.C117
Bachmann GmbH & Co. KG Stuttgart 12.A078
Bailey Electric & Electronics BV . Oosterhout 11.B070
Bakker Sliedrecht Electro Industrie B.V. Sliedrecht 12.E104
Bal Seal Engineering Europe B.V. Amsterdam 09.B060
Balluff B.V. Vught 08.E054
Bals Nederland B.V. Haarlem 09.D040
Bartec Nederland B.V. Ridderkerk 08.D070
Batterij Import Nederland B.V. Erp 10.A040
BB-Lightconcepts Doetinchem 07.E058
Bell Licht B.V.  Numansdorp 11.F025
Bell Lux B.V.  Numansdorp 11.F025
Belpa B.V. Harderwijk 09.C018
Bender Benelux B.V. Breda 09.C018
Benning NL Houten 09.A100
Berker B.V. Apeldoorn 12.A010
Betagraphics B.V. Hengelo 07.F052
Bircher Reglomat AG Almere 07.B042
Bombeeck Digital B.V. Eindhoven 09.A040
Bos Elektro B.V. Hilversum 08.B040
BouwInfosys B.V. Tilburg 09.D005
Brainwork BV RIJNSBURG 07.F074
Brinkmann & Niemeijer Motoren B.V. Twello 07.E042
Brover Bedrijfswageninrichting B.V. Geldrop 12.F010
BTR Netcom GmbH Blumberg 07.E099
Burg Bennekom B.V., van der Bennekom 10.A005
Buro Witteling Roosendaal 07.E087
Cable Masters Rijswijk 07.F035
Cable Partners B.V. de 'Dynamic' kabelleverancier Roosendaal 09.B090
Calpe B.V. Achterveld 09.D054
Carlo Gavazzi B.V. Beverwijk 08.A040
Cellpack Benelux B.V. Almere 07.B042
Cematic-Electric B.V. Hengelo 08.A051
Chalmit Lighting  Glasgow 11.A060
Comdes Componenten B.V. Zoetermeer 07.D042
Comelit Nederland B.V. Dordrecht 12.D060
Connectron Systems B.V. Eindhoven 07.E100
Connex Telecom B.V. Capelle a/d IJssel 08.F063
Conta-Clip Nederland B.V. Stramproy 07.C086
Control Components B.V. Rijswijk 07.E034
Control Techniques B.V. Sliedrecht 10.C014
Controlin B.V. Ridderkerk 07.B020
Cooper Safety B.V.  Breda 11.C010
Dätwyler Kabel + Systeme GmbH Hattersheim 09.A006
DEHN + SÖHNE GmbH + Co.KG. Neumarkt 07.E078
Detaned Groep Rotterdam 09.A066
Dewetron Benelux Breda 10.C013
DGM Techniek Ridderkerk 07.F030
Diamond Kimberlit B.V. Almere 07.C082
Digitron Electronics Alkmaar 09.D016
Dijkman Elektrotechniek B.V. Tilburg 07.F130
Dijnsen Multitrading B.V., Van Breda 09.C120
DIRAC Industries N.V. Sint-Pieters-Leeuw 10.A031
DIT Bouw en Techniek `s-Hertogenbosch 12.B017
Dolphin Electro Industrie B.V. Heerhugowaard 07.E141
Donné Draad B.V. Bergen 08.A100
Draka Kabel B.V. Amsterdam 12.B090
DTC Elektro B.V. Nieuwendijk 07.D109
Duranmatic B.V. Dordrecht 10.C064
DYMO Sint-Niklaas 12.D069
Dynamic Drives B.V. Zoetermeer 08.C063
E & L Solutions  Kolham 12.C048
E.D.& A. N.V. Kapellen 08.A080
EAE Elektrik A.S. Istanbul 12.E039
EAO Benelux B.V. Dordrecht 07.C035
Eaton Electric B.V. Hengelo 12.C010
Eaton Manufacturing LP (EMLP) Dordrecht 12.D053
EBT Panel Project Service B.V. Alblasserdam 11.B009
EBT Plus B.V. Alblasserdam 07.F110
Ecolight B.V Breda 11.F011
Efapel S.A. Serpins, Lousã 12.A060
Ehrbecker Schiefelbusch B.V. Breda 08.C060
EKB Groep Beverwijk 07.E058
Elbo Technology B.V. Son 09.B040
Elcee Holland B.V. Dordrecht 10.B024
Eldon N.V. Drachten 07.D083
Eldra Electro-Draad B.V. Ittervoort 07.E058
Electromach B.V. Hengelo 07.B050
Elektro Praktijk Schalkhaar 10.D054
ELEQ B.V. Steenwijk 10.C052
Elfa Elementenfabriek B.V. Lijnden 10.B049
Elspec bv De Kwakel 07.E058
Emotron B.V. Bladel 10.C040
EnerSys B.V. Hendrik-Ido-Ambacht 10.B054
Eplan Zevenaar 07.C010
Erico Europe B.V. Tilburg 07.F056
Esylux B.V.  Sliedrecht 12.D050
E-T-A Benelux S.A./N.V. Brussel 07.F088
Eta-Com B.V. Maassluis 12.F020
e-totaal (uitgeverij NHU) Deventer 10.B010
Eubiq Benelux B.V. Raamsdonksveer 12.A020
Eucher (Benelux) B.V. Papendrecht 08.A048
Eupen N.V., Kabelfabriek Zeewolde 07.E088
Euro-Index B.V. Capelle aan den IJssel 08.C070
Eurotronic B.V.  Alphen aan den Rijn 07.F024
Exide Technologies B.V. Vlaardingen 08.A064
Exmore Benelux BVBA Beerse 08.F089
Eyeleds Nederland  Kerkrade 11.E060
Famostar Emergency Lighting B.V.  Velp 11.A030
Finder Relais Nederland B.V.  Amsterdam 07.B010
Fipa Tunisia Brussel 08.A059
FLEC Nederland B.V. Spijkenisse 12.A067
FLIR Systems Antwerpen-Berchem 10.B041
Fluke Nederland B.V. Son 08.C090
FNV Bondgenoten Metaal Utrecht 07.F010
FOA Glasvezeltechniek B.V. - Nederland Helmond 07.F099
Forehand Netwerken B.V. Rotterdam 09.D027
Formit B.V. Valkenswaard 08.F057
forTop automation & energycontrol B.V. Meppel 08.C100
Freeway Lighting B.V.  Breda 11.E074
Friand Elektrotechniek B.V. Spankeren (Dieren) 10.A053
FUBA Nederland Groningen 07.B038
FW-Techniek, Meet- en Inspectiebedrijf Maassluis 07.E087
GE Digital Energy (IMV Nederland B.V.) Schiphol-Rijk 08.C040
GE Power Controls Nederland Odink & Koenderink B.V. Haaksbergen 08.C040
Gecom Benelux Vilvoorde 07.F078
Geuken B.V., Handelsmij. W. Zoetermeer 07.F134
Geyer Nederland B.V. Apeldoorn 11.D010
Gira Giersiepen GmbH & Co. KG Radevormwald 12.E040
GMC-Instruments Nederland B.V. Woerden 08.F100
Grayle B.V. Amersfoort 07.B053
Gripple Europe Obernai 07.D119
Groenendijk bedrijfsschoenen en -kleding B.V. Woerden 12.E060
Guillaume-Teco Beyne-Heusay 07.F018
Gunneman B.V. Hattem 12.D091
H.K. Electric B.V Hedel 12.C090
HAKEL-TRADE Ltd., Czech Republic Hradec Králové 07.F060
Harting B.V. 's-Hertogenbosch 07.D078
Hateha Elektrotechnische Handelsonderneming B.V. Hazerswoude Rijndijk 12.B010, 12.B011
Hatenboer Elektro B.V. Breda 07.B110, 07.B114
Haupa GmbH & Co. KG Remscheid 12.B116
Havé-Digitap B.V. Molenaarsgraaf 07.F066
HBI Bisscheroux B.V. / Mackwell Electronics Ltd. Geleen 11.E057
HellermannTyton B.V. Amersfoort 07.D087
Helukabel B.V. Budel 08.F044
Hemmink B.V. Zwolle 09.B014
Hertek B.V. Weert 11.B046
Hesselberth Metals B.V. Waalwijk 07.E018
Heynen B.V. Heijen 10.D014
Hiflex Automatiseringstechniek B.V. Ridderkerk 07.D126
Hirschmann Multimedia B.V. Weesp 09.B041
Hofte Agenturen B.V. Mijdrecht 12.A060
Hokamo B.V. Cuyk 07.C050
Holland Inbouw B.V. Apeldoorn 07.E120
Hollandse Telecommunicatie Maatschappij B.V. Zevenaar 09.D048
Huibers Elektrotechnische Isolatiesystemen Amerongen 10.A011
IFM Electronic B.V. Harderwijk 08.D100
Igus Nederland Soesterberg 10.C024
IKR Aandrijven en Besturen Pernis 10.C048
ILME GmbH Wiehl 07.E111
IMV Nederland B.V. Schiphol-Rijk 08.C040
Index Elektro B.V. Zuidland 07.D122
Industriële Automatisering Kremer Leusden 08.E040
Infra Products Intermediate Geleen 11.D072
Infralektra B.V. Strijen 12.A107
Installogic B.V. Zevenaar 09.C027
Intercel Energie B.V. Haarlem 09.A041
Intercomponents B.V. Driebergen 09.B065
International B.V., 6X Breda 12.D049
Isolectra B.V. Capelle aan den IJssel 07.E058
Isotron systems B.V. 's-Hertogenbosch 08.F060
ISSO, Kennisinstituut voor de installatiesector Rotterdam 08.A063
ITmobile Heukelum 07.D095
Jean Müller GmbH Elektrotechnische Fabrik Nederland Zwolle 08.C040
Jobarco B.V. Benthuizen 07.E058
Joulz B.V. Rotterdam 12.D088
Jowitherm Nederland B.V. Delden 08.B026
JUMO Meet -en Regeltechniek B.V. Weesp 07.E122
Jung GmbH & Co.KG, Albrecht Hazerswoude Rijndijk 12.B010, 12.B011
KBI Rotterdam 08.A063
KEMA Arnhem 09.A047
Kemper en van Twist Diesel B.V. Dordrecht 10.A052
Kenteq Hilversum 09.C083
Kiesling Maschinentechnik GmbH Dietzenbach 07.D036
KING-PING Bedrijsimperiaals B.V. Den Haag 11.C060
Klemko Techniek B.V. Soest 09.D074
Klop Innovations B.V. Nijkerk 12.A049
KNX Professionals Vlaardingen 07.C002
Konitech Electronics B.V. Malden 11.B081
Koopman B.V. , Jac's Wijk bij Duurstede 11.C030
Koppeltron B.V. Naaldwijk 07.F079
KWx B.V. Oud Beijerland 12.A088
Lagotronics B.V.  Venlo 11.E082
Lapp Benelux B.V. Waalre 08.D060
Laumans Techniek B.V. Weert 08.F052
Ledned B.V.  Helmond 11.F037
Ledpro Hillegom 11.A007
Light Technology Nederland B.V.  Tilburg 12.A054
Lighting Controls B.V. Leerdam 11.B009
Lightronics B.V. Waalwijk 11.B060
Linea Verdace Antwerpen 11.E008
Linergy Benelux Zellik 11.E004
Lips Raamsdonksveer 10.A010
Little Jumbo Klimmaterieel B.V. Zevenaar 12.F028
Living Projects Eindhoven 11.F040
Livingston T&M - Trescal Veenendaal 08.C073
Lixero B.V. Deurne 11.A035
Lovink Enertech B.V. Terborg 09.A072
Lumiparts B.V. Nieuwkoop 11.B078
Maas Electro Systems B.V. Oosthuizen 07.F120
Mac Bright B.V. Tiel 11.A010
MAGNUM Tholen 08.A087
Maintec Ede 12.A077
Marechal Electric S.A. Saint- Maurice Cedex 12.D080
Maretti Projectverlichting B.V. Almere 11.D025
Marktechnical B.V. Dongen 10.A004
Maskate B.V. Uithoorn 11.D060
Maxibell B.V. Velsen-Noord 12.A030
Megaman Nederland Almere 11.D018
Mennekes Elektrotechnik GmbH & Co.KG Hazerswoude Rijndijk 12.B010, 12.B011
Microlectra. B.V. Oud-Beijerland 10.A049
Micro-Mel BeNeLux Leiden 09.A044
Micropower B.V. Breda 07.B033
Moeller Electric N.V. Zaltbommel 12.C010
Moplan Bedrijfswageninrichting B.V. Maassluis 11.D061
Multi-Made B.V. Raamsdonksveer 07.D127
Murrelektronik B.V. Oosterhout 08.A041
MYbusinessmedia Deventer 10.B040
Natus GmbH & Co. KG Trier 12.D101
Nedelko B.V. Barendrecht 07.E010
Nelec B.V. Amsterdam 12.A013
NEN Delft 08.F090
Newave UPS Systems B.V. Gorinchem 09.B120
Nexans Nederland B.V. Schiedam 07.B070
Nicomax B.V. Almere 12.A035
Nieaf-Smitt B.V. Utrecht 08.B102
Niedax Kleinhuis B.V. Wijchen 12.D098
Niko Nederland Gorinchem 12.D010
NKT Cables GmbH Cologne 07.F113
NLkabel Den Haag 09.A052
Norton Armaturen Montfoort 11.E026
NPQ CAD Solutions Bunnik 09.C002
NRG Europe Components B.V. Oud Gastel 10.B004
Nunu B.V. 's-Gravendeel 12.C060
OBO BETTERMANN B.V. Mijdrecht 12.A102
Osram Benelux B.V. Capelle a/d IJssel 11.C070
OTIB Woerden 09.D053
Output Professional Audio, Video & Lighting 's-Hertogenbosch 11.E010
Pantaflex B.V. Bergschenhoek 07.E058
PEHA Elektro B.V. Arnhem 12.A036
Performance in Lighting NL B.V. Zaandam 11.D030
Peter Bröckskes Kabelspecialist Bergeijk 08.E068
Philips Nederland Licht Eindhoven 11.F040
Phoenix Contact B.V. Zevenaar 07.C010
Pilz Nederland Vianen 07.C027
Pipelife B.V. Enkhuizen 11.C042
Preflexibel N.V. Ninove 07.F116
Prins Motoren B.V. Maasdijk 10.A041
Prisma BeNeLux Zaandam 11.D030
Priva B.V. De Lier 10.D050
Procentec Leusden 08.E040
Pro-face Benelux Hoofddorp 08.F036
Profibus & Profinet Nederland Leusden 08.E040
Profort B.V. Purmerend 10.B044
Prysmian Cables and Systems B.V. Delft 09.A090
PUK Benelux B.V. Eersel 12.E020
Quercus Technical Services B.V. Zwolle 12.A026
QuoVadis Nederland B.V. Baarn 09.D020
QuPRO B.V. Kaatsheuvel 10.B016
R.S.L. Europe Audio B.V. Breda 11.F010
RAM Mobile Data Maarssen 09.A060
Rebo B.V. Soest 12.A041
Red Star electronics B.V. Roelofarendsveen 10.D027
Reed Business Doetinchem 10.B064
Reewoud Energietechniek Apeldoorn 12.A108
Regiolux GmbH Königsberg 11.F057
Rehau N.V. Nijkerk 12.C060
Reichle & de-Massari Dordrecht 12.A113
REKO Industrial Equipment B.V. Stellendam 08.F114
Rexel Nederland B.V. Gouda 12.E027
Rian B.V. Waalre 09.A050
Rittal B.V. Zevenaar 07.C010
RITTER Starkstromtechnik GmbH & Co. KG Dortmund 09.A099
Rolec Benelux B.V. Hoog Keppel 07.B030
Rolight Enschede 11.C073
Roxtec B.V. Harderwijk 10.B065
RZB Rudolf Zimmermann Bamberg GmbH Bamberg 11.C079
Safety-Lux Nederland B.V. Bussum 11.F017
Santon Holland B.V. Rotterdam 08.E090
Saval B.V. Breda 12.E072
SBI Connectors Espana S.A. Gouda 12.D038
Schmersal Nederland B.V. Harderwijk 08.A090
SCS Industrie-Componenten B.V. Zoetermeer 09.A001
Sdu Uitgevers/Installatie Journaal 's-Gravenhage 07.F137
Seher B.V. Capelle a/d IJssel 12.B038, 12.B060
Sensor Partners B.V. Drunen 07.B009
Sergi France Achères 12.F078
Siebert Nederland B.V. Assen 08.E100
Siedle Nederland B.V. Utrecht 12.E030
SigmaControl B.V. Barendrecht 08.C063
Simac Electronics Drunen 08.A026
Sim-Holland B.V. Papendrecht 12.C070
Smans N.V. Turnhout 08.B065
Smart-Homes Eersel 09.B030
Snickers Original B.V. Apeldoorn 09.C061
Snoek Centraal Stofzuiger Apparatuur B.V. Leerdam 09.D010
Socomec B.V. Houten 12.D024
Soler & Palau B.V. Breda 12.E010
Sortimo Nederland B.V. Bergambacht 12.E080
SpaandermanLicht Hoofddorp 11.F007
Spelsberg B.V. Wijchen 12.C080
Spijkerman B.V. -prefab behuizingen op maat- Zwolle 10.B055
Stabiplan B.V. Bodegraven 09.A024
Staka Oosterhout 07.E024
Stalutech - Vergokan Stampersgat 11.D042
Stammis Verhuur B.V. Velsen-Noord 12.D116
Steinhauer AG Wuerselen 07.E114
Stipel (Stichting Persoonscertificatie Energietechniek) Zaandam 09.A011
SWA Alphen aan den Rijn 08.E037
Syntess Software B.V. Gorinchem 09.A010
T.O.P. Systems BV Bodegraven 12.F038
TDE lighttech Diemen 11.B030
Technea Duurzaam B.V. Leeuwarden 11.F072
Technicon B.V. Apeldoorn 12.A061
Technicum Almere 10.C023
Technische Unie B.V. Amstelveen 09.C086
Tecnopali Lighting / Petitjean Nederland B.V. Alblasserdam 11.F022
TECSIGN Industrial Identification Soest 09.D006
Tehages B.V. Hazerswoude 07.F036
Teleson B.V. Utrecht 10.A017
Tesar - Sarel Arezzo 12.E023
Thermo-Electra B.V. Pijnacker 08.A083
Theunissen Technical Trading B.V. Malden 11.E005
Tiggeloven Verankeringssystemen B.V. Alphen a/d Rijn 10.C005
TKF (BV Twentsche Kabelfabriek) Haaksbergen 07.E058
TKH Group N.V. Haaksbergen 07.D050, 07.E058, 07.F070
TMC Deutschland GmbH Erkelenz 12.A021
Topec electrical engineering B.V. Papendrecht 07.C078
Tri-O-Light B.V. Barneveld 11.A051
Tronix Europe B.V. Uden 11.E036
Turck B.V. Zwolle 08.D090
Tyco Electronics Nederland B.V. 's-Hertogenbosch 09.B059
UNETO-VNI Zoetermeer 09.C040
UNIS Group Grou 08.F037
Use system engineering B.V. Haaksbergen 07.E058
Vacon Benelux B.V. Gorinchem 07.C066
Van der Vegt Product Delfgauw 08.F097
Vanas N.V. Kruibeke 07.B039
Van Lien Noodverlichting Barendrecht 11.B010
Vedotec Capelle aan den IJssel 07.D110
Veeneman B.V. Apeldoorn 10.D040
Veko Lightsystems International B.V. Schagen 11.B036
Vello Elektro B.V. Duiven 10.A026
Vema Raamsdonksveer 10.A010
VerAutomation B.V. Oirschot 10.B020
Vercoma Communicatie Systemen B.V. Wormerveer 12.E092
Vergokan Oudenaarde 11.D042
Vezalux B.V. Wernhout 11.F014
Vierpool B.V. Maarssen 07.C036
ViFa Elektrotechniek B.V. Assen 08.F101
Vogel's Professional Nederland Eindhoven 07.B027
Voltec b.v. Heerlen 07.D098
Vonk B.V. - Peli.nl Ridderkerk 12.F076
VSA - Hegema B.V. Oirschot 09.D019
WAGO Nederland Harderwijk 08.D040
Walraven B.V. Mijdrecht 09.C071
WAY2CONNECT B.V. Breda 09.D066
Weidmüller Benelux B.V. Hilversum 07.D079
Wesemann B.V. Rotterdam 08.D036
Wetac Stand-By B.V. Ede 08.B072
WKK Nederland B.V. Tilburg 09.D024
Wöhner Benelux B.V. Meppel 08.B116
Wolfs Verlichting B.V. Kerkrade 11.E060
Wytec Tilburg 11.B073
Zevim B.V. Zevenaar 10.D065
Zilvertron Schoonhoven 10.B003
 
 
Copyright © Lichtnet.net 2000-2010 Voorwaarden | RSS Feed